Kollu Bariyer Sistemleri

Kollu Bariyer Sistemleri | Fiyatları | Servis | Ankara | İstanbul

Keşif Destek ve Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın

Kamuya açık ya da özel park alanlarında, özel konut ya da site girişlerinde araç geçişinin kontrol edilmesi ihtiyacı doğuyorsa, bariyerler en ideal çözümlerdir, üstelik araç trafiği yoğun olsa bile. Bu sistemler, farklı malzemelerden yapılan gövdeler tarafından korunan motor ve kontrol ünitesinden oluşur. Paslanmaz çelik gövdeler, denize yakın yerlerde ve yoğun kullanım gerektiren uygulamalarda doğan kritik koşullar için tercih edilmektedir. Özellikle yoğun trakte, özel ya da kamuya açık park yerlerinde araç geçişlerinin hızla gerçekleştirilmesini sağlayacak performans ve güvenlikteki motorlar, 220 V AC ve 24 V DC voltajlarda çalışabilmektedir.

Kollu Bariyerler araç geçişlerini kontrol altına almak amacı ile kullanılır. Genel oalrak özel ya da kamu sektöründeki kuruluşların otopark girişlerinde, alışveriş merkezlerinin otopark girişlerinde, kışlaların nizamiyelerinde, sınır kapılarında, belediyelerin araç trafiğine kontrollü açtığı sokaklarda ve daha bir çok yerde kullanılabilir.

Kollu Bariyerlerin farklı çeşitli mevcuttur. En yaygın kullanılan çeşitleri Kollu bariyer, Mantar Bariyer, Kumandalı bariyer, Kurt kapanını şeklindeki bariyerlerdir.

Kollu Bariyer Ankara alüminyum malzemeden oluşur, olası araç çarpması gibi durumlarda hasar gören parçanın değişmesiyle parça maliyetleri minimuma indirilmiştir. Alüminyum bariyerler paslanmama özelliğine sahiptir.

Hidrolik Mantar Bariyer Sistemi kendini ispatlamış en yüksek güvenlik sistemlerinden biridir. Genellikle terör eylemlerini önlemek adına tercih edilir. Konsolosluk Binaları, Bankalar, Hastaneler, Polis Teşkilatları güvenliğini Mantar Bariyer sistemleri ile üst noktada tutmaktadır.

Meta Keywords Kollu Bariyer Sistemleri, Kollu Bariyer, Kollu Bariyer Ankara Kollu Bariyer Kapı Sistemleri Fiyatları, Kollu Bariyer Sistemleri Servis, Kollu Bariyer Sistemleri Ankara, Kollu Bariyer Sistemleri İstanbul


Kollu Bariyer Sistemleri Fiyat, Keşif, Servis için Bizi Arayın:

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?