Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik Panjur Sistemleri | Fiyatları | Servis | Ankara | İstanbul

Keşif Destek ve Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın

Üstün kullanım kolaylığı sunan panjur kapılarımız depo, mağaza önü, garaj, villa ve özel daire pencereleri gibi alanlarda amaca uygun ve kullanım tipine bağlı olarak farklı modelleriyle sizleri dünyaya bağlamaktadır.

Otomatik Panjur| Otomatik Panjur Ankara | Otomatik Panjur Sistemleri | Motorlu Panjur

Otomatik panjur sistemleri bir çok farklı yapıda kullanılabilmektedir. Depo girişlerinde, mağaza kapılarında, daire pencerelerinde hatta garajlarda bile tercih edilmektedir. Daire pencereleri için çok kullanışlı olan otomatik motorlu panjur sistemleri özellikle villalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Pencerelerde kullanılmasının en güzel yönlerinden birisi dışarı ışığının içeriye girmemesidir. Işığın yanı sıra pencerelerin korunmasına da fayda sağlar.

motorlu panjur | otomatik panjur sistemleri | otomatik panjur ankara | motorlu panjur ankara

Tozun kirin, yağmurun yoğun olduğu yerlerde pencerelerin görüntü olarak veya kullanış olarak zayıflaması söz konusudur. Otomatik panjur sistemleri ile pencerelerin korunması sağlanır. Pencerelerden soğuk hava girmesinide engelleyen bir yapıda üretilmektedir. Trafiğin yoğun olduğu yada farklı seslerin fazla olduğu bir yerde ses yalıtımıda sağlayarak içeride ki ortamı dışarının sesinden arındırır.

Fitil,profil ve kanal sistemleri ile dışarıdan içeriye toz girmesi engellenir. Sadece toz değil yukarıda belirttiğimiz ısı ve ses izalasyonunu, yine fitil,profil ve kanal sistemleri sayesinde gerçekleşir. Bu avantajlar sadece pencerelerde uygulanan motorlu panjur sistemlerinde yoktur. Garajlarda uygulanan Ankara otomatik panjur sistemleri istenilen ebatlarda üretilebilmektedir. Isı, ses ve toz izalasyonu bu panjurlarda da vardır.

Otomatik panjur sistemlerinin en kullanışlı özelliklerinden birisi de gece ve gündüzü algılayıp işlemlerini duruma göre ayarlayabilmesidir. Yani gece olduğunu algılayıp panjuru kapatır, gündüz olduğunu algılayıp açar. Tabi bu özelliği kullanmak istemesseniz açma kapama işlemini manuel olarak da yapabilirsiniz. Ayrıca elektriklerin kesilmesi durumunda yine kendiniz açma kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle villaların geniş camlarında sıklıkla tercih edilen otomatik panjur sistemleri, büyük camlar için tek parça halinde tasarlanabilir. Düşünüldüğü zaman pencerenizi kaplayan büyük bir metal yığını gibi görünmesini istememeniz gayet normal. Otomatik panjur sistemleri değişik renk ve modellere sahiptir. Uygulatmak istediğiniz mimari yapıya en uygun renk ve modeli seçip estetik olarak da fayda sağlayabilirsiniz.

Otomatik panjur sistemleri merkezi olarak yönetilebilmektedir. Örneğin evinizde bulunan tüm panjurları aynı anda açmak isterseniz bu işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çok fazla penceresi bulunan yapılarda böyle bir özellik değerli olacağı düşünüldüğü için bu şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca kontrol ve emniyet sistemleri ile beraber çalışır şekilde ayarlanabilmektedir.

 

Otomatik Panjur Fiyatları Ankara

Otomatik panjur fiyatları |  motorlu panjur fiyatları | panjur fiyat listesi |  panjur m2 fiyatları | panjur motoru fiyatları |

Otomatik panjur sistemleri fiyatları bir çok farklı husus göz önünde bulundurularak belirlenir. Boyut ,malzeme ,özellik vb bilgilerin net bir şekilde bilinmesi gerekir, bu bilgilerin ışığında net bir fiyat ortaya cıkacaktır. Aksi halde değişkenlerin belirsiz olduğu bir iş için ortalama fiyat dahi belirlenememektedir. Çok küçük bir detay gibi görünen durumlar bile farklı maliyet sonuçlarını karşımıza çıkartabilir.

Ankara Otomatik panjur sistemlerinin fiyatları hakkında bilgilendirmenin tarafınıza iletilmesinin en sağlıklı yolu firmamız ile iletişime geçmenizdir. Bu sayede ihtiyaçlarınızın net olarak anlaşılabilmesi ve en uygun şekilde hizmet vermemizin yolu açılacaktır. Sizin tahmin etmediğiniz ihtiyaçlarınızın belirlenmesi konusunda da profesyonel ekibimiz size destek sağlayacaktır.

Otomatik panjur fiyatı belirlenirken müşteri ihtiyaçları önceliğimizdir. İhtiyaçlar doğrultusunda en uygun ürün modelini sunmak müşterilerimize borcumuzdur. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde memnuniyetiniz için çalışmalarımızı başlangıçtan itibaren sonlandırıncaya dek titizlik ile gerçekleştiririz. Keşif destek gibi konularda bilgi alabileceğiniz iletişim numaralarımıza iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Otomatik panjur sistemlerini personellerimizin tavsiye ettiği kullanma biçimine uygun kullanırsanız, gayet uzun ömürlü şekilde sistemden faydalanabilirsiniz. Panjur sistemleri kolay kolay deforme olmayacak veya mekanizmasında arıza vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Gönül rahatlığıyla uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir yapıdadır. Evinize, işyerinize, deponuza ve daha bir çok yapıya uygun olarak tasarlanabilen panjur sistemleri ile bir çok avantaja sahip olabileceğinizi unutmayınız. Diğer yandan motorlu panjur olarak da bilinen otomatik panjurların, motorunun satışını da yapmaktayız. Bizi arayarak panjur motor fiyatları ve panjur m2 fiyatları alabilirsiniz.

Otomatik Panjur Tamiri Ankara

Ankara otomatik panjur tamiri yapan firma arayışındaysanız, satış sonrası hizmetlerle ve profesyonel desteğiyle Asussan sadece bir telefon uzağınızda. Motorlu panjur arızası veren ürününüzün tamir servis desteği firmamız tarafından verilmektedir. Otomatik motorlu panjur tamiri Ankara içerisinde en iyi şekilde bizim tarafımızdan yapılmaktadır. Asussan Otomatik Kapı Sistemleri her ihtiyacınızda sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Meta Keywords Otomatik Kapı Sistemleri , Otomatik Panjur, Otomatik Panjur Sistemleri Fiyatları, Otomatik Panjur Sistemleri Servis, Otomatik Panjur Sistemleri Ankara, Otomatik Panjur Sistemleri İstanbul


Otomatik Panjur Sistemleri Fiyat, Keşif, Servis için Bizi Arayın:

Genel Özellikler

- Isı, ses ve toz izalasyonu için fitil, profil ve kanal sistemleri
- Her tür mimari yapıya uygulanabilme
- Geniş cepheli camlara tek parça uygulama
- Değişik renk ve model seçenekleri
- Merkezi sistemle veya tek tek açma kapama
- Otomatik olarak gece kapama, gündüz açma sistemi
- Elektrik kesilmesi durumunda manuel açma kapama
- Tüm kontrol ve emniyet sistemleri ile uygulanabilme özelliği

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?