90 Derece Açılır Kapılar

90 Derece Açılır Kapılar | Fiyatları | Servis | Ankara | İstanbul

Keşif Destek ve Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın

Standart oda kapılarından ,90 derece bina giriş kapılarına kadar geniş bir uygulama alanına sahip Gilgen FDC model kanat tipi dairesel kapı otomasyonları en spesifik avrupa normlarını karşılayan çeşitli testlere tabi tutulmuş ,en yüksek kalitede malzemelerle üretilmiş yüksek performans ve konfor vaat eden bir üründür. Son derece sessiz çalışan elektromekanik otomasyon ünitesi ,aynı zamanda kompakt yapısı ve paslanmaz çelik gövdeli şık tasarımıyla uygulamada kolaylık sağlamaktadır. Mevcut kapılarda hertürlü duruma uygun aparatlarla montajı mümkün kılan sistem ,motor ünitesi ve kanat arasındaki bağlantıyı sağlayan kollarda (itme ,çekme veya paralel çekme kolu vb.) oldukca zengin bir yelpaze sunmaktadır.

90 Derece Açılır Otomatik Kapı Ankara

 

Bir çok farklı yerde kullanılabilen 90 derece açılır otomatik kapı, oda kapılarında ve bina giriş çıkışlarında tercih edilebilir. Son derece kullanışlı bir kapı modeli olup kullanıcıların olumlu yorumlarına neden olmuştur. Ankara 90 derece açılır otomatik kapı kullanımı gayet kolay bir yapıda üretilmektedir. Uygun alanlarda tavsiye edildiği şekilde kullanılması uzun ömürlü olmasını sağlar. Kullanım alanının geniş olması bazı kullanıcıların yanılmasına neden olabilir. Uygulatmak istediğiniz yer hakkında keşif yapmamız orası için kapının uygun olup olmayacağına kanaat getirmemiz için yeterlidir.

Yapıların içerisinde veya dışarısında 90 derece açılır otomatik kapı ankara da kullanılabilir. Gerekli incelemelerin yapılması sonucunda uygun model üretilebilmektedir. Firmamız tarafından üretilen ürünler çeşitli testlere tabi tutulmuş,kontrolleri yapılmış şekilde son kullanıcının hizmetine sunulur. Malzeme kalitesi olarak ürettiğimiz her üründe olduğu gibi 90 derece açılır otomatik kapı modellerinde de en iyi kaliteden malzeme kullanılmaktadır. Kaliteli malzeme kullanımı ürünün ömrünü uzattığı gibi kullanıcılar içinde farklı bir deneyim sunmaktadır. Ürettiğimiz ürünlerde en iyi performansı yakalamak için çalışmaktayız.

Yapıların iç kısımlarında kullanılmasından ötürü  Ankara 90 derece açılır otomatik kapı modellerinin tasarım özelliklerine de çok dikkat edilmektedir. Şık bir yapıda üretilen ürünlerimiz son derece estetik bir görünüme sahiptir. Yapıların doğal görünümlerine hiç bir şekilde zarar veremeden, tamamen yapının bir parçası olarak görünmesi için özel olarak üretilmektedir. Tasarımlara bu denli dikkat edilmesi beraberinde konforlu bir kullanımın yolunu açmıştır. Kullanıcı hareketleri göz önünde bulundurularak tasarlanan modellerimiz müşterilerimizi memnun etmektedir. 90 derece açılır otomatik kapı yapımında paslanmaz malzemenin kullanılması dış bölgelerde tercih edilmesine bir neden sayılabilir.

Paslanmaz malzeme kullanımının yanı sıra çelik gövdesi ile güclü ve şık bir görünüşe sahiptir. 90 derece açılır otomatik kapı sistemleri ürünlerimiz mikroprosesör kontrollü sistem ile beraber gelmektedir. Oldukça sessiz çalışan güçlü bir motora sahip modellerimiz sizin memnuniyetiniz için tasarlanmıştır. Otomatik kapılarda rastlanan sorunlardan olan, ani kapanma durumu, ürünlerimizde gözlemlenmemektedir. Frenleme ve hız ayarı sayesinde ani kapanma sorunu ortadan kaldırılmıştır. Kapıların üzerinde bulunan camların üzerine renkli uygulamalar gerçekleştirilebilir. Yapının havasına katkı sağlamak veya daha şık bir görünüm isteyen bazı kullanıcılar camın üzerine farklı renkler veya şefaf uygulamalar yaptırabilir.

 

90 Derece Açılır Otomatik Kapı Fiyatları Ankara

 

Özel boyutlarda üretilen her malzemenin fiyatı yapılan ölçümler sonrasında belirlenebilir. 90 derece açılır otomatik kapı fiyatları da bu kategoriye girmektedir. Yapının belirli bir yeri için üretildiğinden ötürü fiyatları net olarak belirlenemez. Net bir fiyat belirlenebilmesi için keşif ve detayların netleşmesi çok önemlidir. 90 derece açılır otomatik kapı fiyatları ankara hakkında bilgi almak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

 

90 Derece Açılır Otomatik Kapı Tamiri Ankara

 

90 derece açılır otomatik kapı tamiri Ankara içerisinde her mekanik unsur barındıran malzeme gibi arızalanması doğal karşılanacak bir üründür. 90 derece açılır otomatik kapı servis hizmetine ihtiyaç duyarsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Gerekli bakımların yapılması durumunda bu ürünler son derece dayanıklı oldukları için çok sık sorun çıkartmazlar. Fakat 90 derece açılır otomatik kapı tamiri işlemi söz konusu olduğunda firmamız profesyonel ekibi ile her türlü desteği vermek için hazırdır. Ürününüz hakkında servis ve tamir hizmeti almak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

90 derece açılır otomatik Kapı Ankara 90 Derece Açılır Kapılar , 90 Derece Açılır Kapı, 90 Derece Açılır Kapı Fiyatları, 90 Derece Açılır Kapılar Servis, 90 Derece Açılır Kapılar Ankara, 90 Derece Açılır Kapılar İstanbul


90 Derece Açılır Kapılar Fiyat, Keşif, Servis için Bizi Arayın:

Genel Özellikler

- Mikroprosesör kontrollü mekanizma kullanılmaktadır.
- Son derece sessiz çalisan DC Motorludur.
- Frenleme şiddeti ve hız ayarlanabilir.
- 0-40 sn. arasi ayarlanabilir.
- Kısmı açılabilme özelliği vardır.
- Kontrol butonundan iki yönlü, tek yönlü kısmı geçiş, tamamen açık, tamamen kapalı ayarları yapılabilir
- Tüm camlarda seffaf ve renkli uygulamalar yapı

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?