Otomatik Garaj Kapıları

Garaj Kapısı | Fiyatları | Servis | Ankara | İstanbul

Keşif Destek ve Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın

Çeşitli mimari tasarımlara uygun olarak imal edilebilen, elle veya motorla kontrol edilen, kapı yanlarında bulunan raylar sayesinde tavana doğru kayarak açılan, yayla dengelenmiş kapılardır. Müstakil konutların kapalı garaj girişlerinde, apartmanların ve sitelerin kapalı otopark girişlerinde tercih edilmektedir.

Otomatik Garaj Kapısı | Otomatik Garaj Kapısı Ankara

 

Otomatik garaj kapıları garajların emniyetini sağlayan kapılardır. Kullanışlı olmalarından ötürü rağbet görür. Garajların giriş çıkışlarında bulunurlar. Araçların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlarlar. Bir çok güvenlik önlemi içerisinde yer alırlar. Otomatik garaj kapısı olduğu gibi el ile kullanılabilen garaj kapıları da vardır. İhtiyaca uygun olan garaj kapısı tercih edilmesi gerekir. Firmamız Otomatik Garaj Kapısı Ankara Ostim firmasıdır.

Otomatik Garaj Kapısı | Otomatik Garaj Kapısı Fiyatları | Raylı Garaj Kapısı | Raylı Kapı | Garaj Kapısı Motoru Fiyatları

Garaj kapılarının sağlam bir yapıda olması gerekir belirli bir seviyeye kadar darbeye dayanıklı olması garaj kapılarının artı özelliklerindendir. Otomatik garaj kapısı tasarımları geriği bir motor ile çalışırlar. Kapı, önerilen kullanma koşullarında gayet uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanır. Motorun çalışmasında herhangi bir sorun meydana gelmemesi için titizlikle çalışılır. Uzun yıllar boyunca ürünün kullanılması önceliklerimizdendir. Uzun yıllar boyunca kullanılan ürünlerin, en önemli özelliklerinden olan işçilik ve malzeme kalitesidir üzerinde önemle durduğumuz hususlardandır.

Otomatik garaj kapıları fotoselli olarak ayarlanabilmektedir. İhtiyaca göre farklı teknolojiler ile garaj kapısı donatılabilinir. Motorlu ürünlerde elektrik kesilmesine karşın önlemler alınmıştır. Elektriğin kesilmesi durumunda serbest bırakma aksesuarları ile kullanıma devam edilir. Farklı renklerde üretimi yapılabilir. Ral katoloğundaki renklerden istenilen, (tabi ki seçilen ürüne uygun olmak kaydıyla) uygulanır. Farklı renkte üretimin olması garaj kapınızın daha şık bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Otomatik garaj kapısı ürünlerine fiziki olarak belirli oranda özelleştirme yapılabilir. Örneğin bazı modellerde cam ekleme işlemi gerçekleştirilir. Eklenen camlara belirli kriterler dahilinde desenler uygulanabilir. Bu sayede tasarım olarak şık bir görüntü oluşturması hedeflenir. Garaj kapınızın yapınız ile bir bütün olarak görünmesine önemli oranda katkı sağlar.

Garaj kapısının üzerinde dilerseniz ek bir kapı yapılır. Yapılan ek kapıyı servis, giriş çıkış vb için kullanabilirsiniz. Otomatik garaj sistemleri ısı,ses ve toza dayanaklı olacak şekilde tasarlanır. Ayrıca emniyet panelleri sayesinde güven oluşturur. Bu tür ürünlerde en önemli konulardan bir tanesi de emniyet seviyesidir. Otomatik garaj kapısı, yapısı ve kullanımı itibari ile üzerinde emniyet unsurlarına yer verilmesi gereken bir kapı çeşididir. Olası durumlarda emniyet önlemleri sayesinde zor durumlardan kurtulabilmek gerekir. Fakat bu durum bir yanda da güvenlik açığı oluşturmayacak seviyede yapılmalıdır.

Sektörün ileri gelenlerinden olan firmamız yıllardır sektördeki işlerini hep bir adım öteye götürmenin yollarını aramıştır yıllar geçtikçe tecrübemiz ve güncel teknolojileri takip etmemiz sonucunda sektördeki yerimizi sabitledik. Otomatik garaj kapısı, teknolojinin gelişimi sayesinde bir çok özellik ile sürekli kendisini yenilemektedir. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız, yeni özellikler ile otomatik garaj kapısı modellerini sürekli yenilemektedir.

Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için profesyonel ekibimiz titizlikle çalışmaktadır. Otomatik garaj kapısı teknolojisinin geldiği noktada müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun sistemi sunmak konusunda hiç bir sorun yaşamamaktayız.

 

Otomatik Garaj Kapısı Fiyatları

 

Otomatik garaj kapısı fiyatları, kapının uygulanacağı yere göre değişir. İhtiyaçlar doğrultusunda farklı teknolojiler ile donatılan kapıların fiyatları değişmektedir. Bu durumda yapılması gereken hangi özellikleri taşıyan bir garaj kapısı istediğinizin kararına varmak. Eğer bu konuda sorun yaşıyorsanız alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır. Kafanızda hiç bir soru işareti kalmayacak şekilde ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Otomatik garaj kapısı yaptırmayı düşünüyorsanız keşif ve bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Iletişim esnasında size en uygun garaj kapısı ve üzerinde bulundurması gereken teknolojiler hakkında bilgi verilecektir. Ekibimizin garaj kapısının uygulanacağı yer hakkında tam bir bilgi sahibi olmasından sonrada fiyat konusunda bilgilendirilirsiniz. Fiyat konusunda hem fikir olunduktan sonra en kısa sürede titizlikle siparişiniz hazırlanmaya başlanacaktır.

 

Otomatik Garaj Kapısı Tamiri Ankara

Asussan Otomatik Kapı üretim ve servis hizmetleri olarak, arıza çıkaran Otomatik Garaj Kapısı Tamiri Ankara işlemlerini profesyonel teknik desteğimiz ile üstlenerek tamir ve onarım işlemleri yapıyoruz. Motorlu garaj kapısı tamiri ihtiyacınız olduğunda bir telefon uzağınızdayız.

Otomatik Garaj Kapısı Ankara Otomatik Kapı Ankara, Seksiyonel Garaj Kapısı, Garaj Kapısı Fiyatları, Garaj Kapısı Servis, Garaj Kapısı Ankara, Garaj Kapısı İstanbul


Garaj Kapısı Fiyat, Keşif, Servis için Bizi Arayın:

Genel Özellikler

- Çeşitli kiriş yüksekliklerinde farklı çözümler üretilerek uygulanan bir kapı çeşididir.
- Parmak Sıkıştırma Emniyetli panellerden oluşmaktadır.
- Kapı panelleri düz veya göbekli ahşap görünümlü PVC kaplamalı veya boyalı olarak seçilebilir.
- Her iki yüzü 0,5 mm galvanize çelik arası 40 mm poliüretan dolgulu, özel destek saçlı panellerden oluşmaktadır.
- Isı, ses ve toz yalıtımlıdır.
- Kapı içinde kapı (servis kapısı-personel kapısı) uygulaması yapılabilir.
- Opsiyonel olarak pencere uygulanabilir. İstenildiğinde pencere üzerinde dekoratif desen uygulaması yapılabilir.
- RAL kataloğundaki bütün renkler opsiyonel olarak sunulmaktadır.
- Manuel veya motorlu otomatik olarak kullanılabilir.
- Her türlü giriş kontrol seçeneği ile kullanmak mümkündür (uzaktan kumanda, anahtarlı kumanda, şifreli kumanda, butonlu kumanda).
- Fotosel,flaşör, pinömatik emniyet sistemi gibi uyarı ve emniyet sistemleri uygulamak mümkündür.
- Motorlu uygulamalarda elektrik kesilmelerinde serbest bırakma aksesuarı ile kolaylıkla çalıştırılabilr.

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?