Otomatik Teleskopik Kapılar

Otomatik Teleskopik Kapılar | Fiyatları | Servis | Ankara | İstanbul

Keşif Destek ve Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın

Teleskopik kapılar isimlerini kanatların birbiri üzerine kayarak gerçekleştirdikleri teleskopik hareketten almaktadırlar. Kullanım alanları otomatik fotoselli kayar kapılara ihtiyaç duyulan, fakat standart uygulama ile elverişli bir açılma mesafesi sağlayamayan mahallerde, hareketli kanat sayısının çoğaltılması yöntemiyle, hareketli kanatların üzerinde toplanacağı sağır kanat veya alanın azaltılması prensibiyle daha elverişli genişlik ölçülerinin elde edilmesini gerektiren durumlardır. Teleskopik otomatik kayar kapılar toplam genişlik ölçüsünü tek yöne açılır uygulamalarda iki adet hareketli kanat ve bir adet sabit kanat olmak üzere üç parçaya bölerken çift yöne uygulamalarda toplam alan dört adet hareketli kanat ve iki adet sabit kanat olmak üzere altı parçaya bölünmektedir.

Otomatik Teleskopik Kapılar

Otomatik teleskopik kapı kullanım alanları bakımından fotoselli kapıların kullanım alanlarına benzer. Fotoselli kapıların uygulanması için gerekli mevcut alan geniş olması gerekir. Fakat teleskopik otomatik kapılarda bu alan biraz daha dar olabilir. Kapının uygulanması gereken alan geniş ise rahatlıkla fotoselli kapı uygulanabilir fakat dar alanlara fotoselli kapı uygulanmaz. Dar alanlarda teleskopik otomatik kapıların uygulanması daha uygundur. Otomatik teleskopik kapı Ankara içerisinde sıkça araştırılan ve ihtiyaç duyulan bir otomatik kapı türüdür.

Otomatik teleskopik kapı çalışma prensibi olarak fotoselli otomatik kapılara benzer. Kullanıcı açısından hiç bir farklılığı yoktur. Teknik olarak ikisini birbirinden ayıran özelliklerin dışında birbirlerinden farkları yok diyebiliriz. Ankara Otomatik teleskopik kapıların dizaynı dar alanlarda maksimum kapı genişliğine ulaşabilmek için tasarlanmıştır. Teleskopik kapıların teknolojisi sayesinde dar alanlarda da otomatik fotoselli kapı avantajlarının elde edilebilmesi sağlanmıştır.

Otomatik Teleskopik Kapı Fiyatları

Fotoselli kapılarda olduğu gibi otomatik fotoselli kapı fiyatı da belirli bir keşiften sonra verilebilmektedir. Her hangi bir ölçü söz konusu olmadan gerekli fiyat bilgilendirmesi ne yazık ki yapılamamaktadır. Sağlıklı bir fiyat bilgisi için detaylı bilgilendirmelerin yapılması gerekir. Otomatik teleskopik kapı fiyatları araştırılırken dikkat edilmesi gereken bu işlemi yapacak olan firmanın yeterli yetkinlikte olması gerekir.

Asussan Otomatik Kapı Sistemleri olarak firmamız üstlendiği her projede titizlik ile işlemler sonuçlandırılmış, müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmuştur. Otomatik teleskopik kapı servis hizmetimiz ile müşterilerimizin her daim yanında olmuşuzdur. Teleskopik kapı fiyatları ve keşif,bilgilendirme için bizi arayınız.

Otomatik Teleskopik Kapı Servisi Ankara

Asussan Otomatik Kapı Sistemleri olarak verdiğimiz hizmetler, Otomatik Teleskopik Kapı Tamiri Ankara hizmetlerini de kapsıyor. Eğer kapılarınız ile ilgili teknik bir problem yaşıyorsanız, otomatik teleskopik kapı servisi olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Otomatik Teleskopik Kapı Ankara Otomatik Teleskopik Kapılar, Teleskopik Kapılar, Otomatik Teleskopik Kapılar Fiyatları, Otomatik Teleskopik Kapı Servis, Otomatik Teleskopik Kapılar Ankara, Otomatik Teleskopik Kapılar İstanbul


Otomatik Teleskopik Kapılar Fiyat, Keşif, Servis için Bizi Arayın:

Genel Özellikler

- Daha dar genişliklerde, maksimum geçiş açıklığı
- %100 yoğun kullanıma uygunluk
- Akıllı mikroişlemci ile hız, fren ve açıklık kontrolü
- Darbe emniyetli lamine güvenlik camı
- Elektrik kesilmelerinde 4 kgf güç ile açılabilme özelliği

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?