Özel Otomatik Kayar Kapılar

Özel Otomatik Kayar Kapılar | Fiyatları | Servis | Ankara | İstanbul

Keşif Destek ve Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın

Yenilikçi geçiş çözümleri girişlerin nasıl güvenilir bir şekilde açılıp kapanabileceğini gösterirken enerji verimliliğini ve engelsiz geçişleri sağlar. - Alman Enerji Tasarrufu Yönetmeliği EnEV 2009 ve Çevresel Ürün Deklarasyonu (EPD) uyarınca - minimal kapı profil genişliklerini etkin ısı yalıtımı ile birleştirmesi ile bir örnek olarak gösterilebilir.

Otomatik Kayar Kapı | Otomatik Kayar Kapı Ankara

 

İşyerlerinin giriş çıkışlarında genellikle kullanılan otomatik kayar kapı modelleri, son zamanlarda gayet sık tercih edilmektedir. Tercih edilmesinin bir çok nedeni vardır. Kolay giriş çıkış imkanının olması insan yoğunluğunun fazla olduğu yerleri rahatlatmaktadır. Giriş çıkış noktalarında herhangi bir yığılma olmaması için gayet kullanışlı bir kapı modelidir. Otomatik kayar kapı tercihinde bulunan firmalar yaptıkları tercih neticesinde çok memnuniyet verici geri dönüşler yapmıştır. Ankara Otomatik kayar kapılar işyerleri için artı bir özellik olarak değerlendirilebilir.

Yapıların giriş çıkış bölümlerinde bulunan otomatik kayar kapı modelleri ankara bir çok faydalı özelliği ile dikkat çekmektedir. Her şeyden önce kapının otomatik olarak hareket etmesi açık kalmasının önüne geçmektedir. Bu durum hem personel hemde yapıyı ziyaret eden misafirler için artı bir özelliktir. Otomatik kayar kapı sistemleri bulunan yapılarda belirli bir seviye ısı tasarrufu etmek mümkündür. El ile açılıp kapanan kapılarda genelde, kapının açık kalması veya tam kapanmamasından kaynaklı sorunlar vardır. Kapının tam olarak kapanmaması iç mekanda ki ısının dışarıya dış mekanda ki soğunda içeriye akmasına neden olur. Çok küçük bir zaman bile kapı aralık kalsa belirli seviyede bir ısı kaybı söz konusu olur. Otomatik kayar kapı bu durumun önüne ciddi seşilde geçmektedir.

El ile açılıp kapanan kapıların en büyük sorunlarından bir tanesi temas ve güç gerektirmeleridir. Ankara Otomatik kayar kapı bu tür gerekliliklere ihtiyaç duymamaktadır. Eliniz doluyken kapı açmak son derece rahatsızlık veren bir durumdur. Kendinizi zorlayıp kapıyı açmaya çalışırsınız veya başka bir kişiden yardım istemek zorunda kalırsınız. Misafirlarinizi bu gibi durumlarla karşı karşıya bırakmamak için otomatik kayar kapı sistemine geçmelisiniz. Otomatik kapı sistemleri valiz,çanta taşıyan veya ufak da olsa paket taşıyan kişilerin zorlanmadan herhangi bir yardıma ihtiyaç duymadan kullanması için özel olarak dizayn edilmiştir. Ayrıca çocuklu aileler için son derece kullanışlı olduğunu da sölemekte fayda var.

Temas gerektirmeyen bir yapıda olması otomatik kayar kapı modellerinin, hijyen konusunda herhangi bir tehlike barındırmasına da engel oluyor. El ile temas edilerek açılan kapıların kapı kollarında oldukça fazla bakteri bulunabilir. İnsan trafiğinin çok fazla olduğu yerlerde kapı kolları çok daha fazla mikrop barındırır. Özellikle çocukların ve yaşlıların bu mikroplara maruz kalmaları son derece sakıncalıdır. Otomatik kayar kapı çalışma prensibi gereği temasa ihtiyaç duymaz. Bu durumda da insanların birbirlerine el yoluyla bulaştırdıkları mikroplardan etkilenmez. Kayar kapı Bebekli ailelerin, bebek arabaları ve bebek ekipmanları ile rahatlıkla geçebilecekleri bir yapıya sahiptir. Böylece bebeği olan müşteri veya misafirleriniz sizin yapınıza gelirken tereddütte kalmamaktadır.

Günümüzde her ürünün işlevselliği kadar tasarımıda dikkat çekmektedir. Son derece şık tasarıma sahip otomatik kayar kapı modelleri ile iş yerinizin görünümünü zenginleştirirsiniz. Gayet şık ve zarif olmasına dikakt ederek ürettiğimiz otomatik kayar kapılar iş yerinizin bir parçası olarak dikkat çekecektir.

Otomatik Kayar Kapı Fiyatları Ankara

Otomatik kayar kapı fiyatları gerekli ölçümlerin ve keşiflerin yapılmasından sonra belirlenebilmektedir. Net bir fiyat bilgisi için ve detayların tam olarak görüşülüp netleştirilebilmesi için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.Otomatik kayar kapı tamiri Ankara içerisinde profesyonel teknik ekibimizce gerekli etüt yapıldıktan sonra belirlenecektir.

Otomatik Kayar Kapı Tamiri Ankara

Otomatik kayar kapı tamiri ve servis ihtiyaçlarınız da firmamız hizmetinizdedir. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışan firmamızda tamir işlemleri itina ile gerçekleştirilir. Satış sonrası tamir servis bakım onarım çalışmaları için sizlere bir telefon uzaktayız. Otomatik kayar kapı tamiri Ankara içerisinde profesyonel teknik ekiplerimizce yapılmaktadır.

Otomatik Kayar Kapı Motoru Tamiri ve Satışı

Otomatik Kapı Ankara firması Asussan Otomatik kapı sistemleri olarak , tamir ve satış hizmetlerimizin yanı sıra, otomatik kayar kapı motoru tamiri ve satışı hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Otomatik sürgülü yana kayar kapı motoru seti siparişi vermek istediğinizde sizlere yardımcı olacağız.

Meta Keywords Özel Otomatik Kayar Kapılar, Otomatik Kayar Kapı, Otomatik Kayar Kapılar Fiyatları, Özel Otomatik Kayar Kapı Servis, Özel Otomatik Kayar Kapılar Ankara, Özel Otomatik Kayar Kapılar İstanbul


Özel Otomatik Kayar Kapılar Fiyat, Keşif, Servis için Bizi Arayın:

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?