Otomatik Döner Kapılar

Otomatik Döner Kapılar | Fiyatları | Servis | Ankara | İstanbul

Keşif Destek ve Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın

Otomatik Döner Kapı Sistemleri, genellikle giriş – çıkışın yoğun olduğu bölgelerde (hastanelerde, alış-veriş merkezlerinde, otellerde) kullanılan sistemlerdir. Yaya trafiğini azaltmak amacı ile kullanılan döner kapı sistemleri son dönemlerde oldukça tercih edilen ve her yerde karşımıza çıkan sistemlerdir. Döner Kapı Sistemleri, yapılacak olan alanın tasarımına ve rengine uygun olarak üretilebilir. Bu sayede bulunduğu ortama estetik bir gürünüm katarak modernliği sağlar. Güvenlilik açısından en üst seviyelerde olan döner kapılar, oluşabilecek herhangi bir el sıkışma kazası gibi durumlarda kendisini otomatiğe alarak durur. Kullanılan kaliteli motoru sayesinde sessiz bir şekilde çalışır ve uzun ömürlüdür. Yüksek izolasyon kapasitesi sayesinde oluşabilecek toz, kir veya dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır.

Otomatik Döner Kapılar

Otomatik döner kapılar estetik ve teknolojinin harmanlanarak ortaya çıktığı bir kapıdır. Son derece kullanışlı olan döner otomatik kapı sanılanın aksine çok güvenlidir. Üzerinden bulunan emniyet tedbirleri sayesinde herhangi bir sıkışma durumunda mekanizma çalışmasını anında durdurur. Döner kapıların en merak edilen özelliklerinden olan çalışma esnasında gürültü durumu ise, motorların kalitesinden kaynaklı oldukca sesizdir. Sessizlik bir otomatik kapı için çok önemli bir konudur. Ankara otomatik döner kapı satışı yapan firma olan Asussan Otomatik Kapı Sistemleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Otomatik döner kapılar son zamanlarda oldukça yaygın şekilde kullanılmaya başlandı. İnsan trafiğinin yüksek olduğu yerlerde sıklıkla kullanılır. Giriş çıkışı düzenli bir hale getirdiği için belli bir düzen içerisinde giriş çıkış sağlanır. Kapı ağızlarında veya güvenlik noktalarında yığılmaların önüne geçilir. Ayrıca uygulanacak olan yapıya uygun bir şekilde dizayn edilebilir. Yani estetik açıdan da yapının bir parçası olarak görüneceğinden hiç şüpeniz olması. Otomatik döner kapı ankara içerisinde firmamız Asussan tarafındans atılmaktadır.

Otomatik Döner Kapı Fiyatları Ankara

Otomatik döner kapı fiyatları piyasada farklılık gösterebilir. En uygun fiyatı ararken kaliteden ödün vermemeniz mantıklı olacaktır. Otomatik döner kapı fiyatları için lütfen firmamız ile iletişime geçin. Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olduğu firmamızda en iyi kaliteyi uygun fiyata bulabilirsiniz.

Otomatik döner kapı servis hizmetimiz ile yaşanabilecek her türlü problemde yanınızdayız. Otomatik döner kapı fiyatı için gerekli olan bilgileri aldığımızda size uygun olan fiyatı en kısa zamanda bildiririz. Otomatik kapı ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Otomatik Döner Kapı Tamiri Ankara

Otomatik olan her teknolojik alette veya cihazda olduğu gibi Otomatik Döner Kapıların da zaman zaman tamir , bakım ve servise ihtiyacı olmaktadır. Otomatik Döner Kapı Tamiri Ankara içerisinde firmamız Asussan tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır. Ankara otomatik döner kapı servisi arıyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz, bizi arayınız.

 

Otomatik Döner Kapı Ankara Otomatik Döner Kapılar , Otomatik Döner Kapı, Otomatik Döner Kapılar Fiyatları, Otomatik Döner Kapı Servis, Otomatik Döner Kapılar Ankara, Otomatik Döner Kapılar İstanbul


Otomatik Döner Kapılar Fiyat, Keşif, Servis için Bizi Arayın:

Genel Özellikler

- Geçiş Yüksekliği: 2200 mm (2500 mm’ye kadar arttırabilme imkanı)
- Kanopi Yüksekliği: 300 mm (800 mm’ye kadar arttırabilme imkanı)
- Bitmiş Yüksekliği2400 mm (Standart)
- Kilitleme Sistemi(Elektromekanik kilitleme sistemi opsiyonel olarak uygulanır. Manuel kilitleme uygulanır.
- Renk: İstenilen RAL veya Eloksal renkleri olabilir.
- Radar: 2 adet (Elektro aletlere ve kalp piline etkisi olmayan radar sistemi)

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?