Çelik Kepenk Sistemleri

Çelik Kepenk Sistemleri | Fiyatları | Servisi | Çelik Kepenk Tamiri | Ankara | İstanbul

Keşif Destek ve Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın

Çelik Kepenk sistemleri genellikle kuyumcu, mağaza, eczane ve güvenlik teşkil eden mekanlarda kullanılmakta olup, diğer kepenk türlerine göre daha ağır ve kalın malzemeden üretilmektedir. Çelik Kepenk sistemleri RAL Kataloğunda bulunan tüm renklerde hazırlanabilmektedir. Çelik Kepenk, darbe ve patlayıcı maddelere karşı dayanıklıdır. Çelik Kepenkler uzaktan kumandalı veya butonlu olarak açma güvenliğinin ön planda olduğu profillerdir.

Otomatik Çelik Kepenk Fiyatları Ankara

Otomatik çelik kepenk fiyatları için, uygulama yapılacak olan alanın ölçüleri gerekmektedir. Kepenk fiyatıverilebilmesi için ölçülerde kutu ve dikme detaylarınında bildirilmesi gerekmektedir. Verilen ölçülere göre kepengin malzeme grubu ve otomasyon grubu otomatik olarak hesaplanmaktadır.

Otomatik Çelik Kepenk fiyatlarını etkileyen unsurlar ise; profil malzeme detayı, kepenk motoru (redüktörlü motor - düz motor), kepenk kumandası adedi v.s. kepenk fiyatlarını etkilemektedir.

Otomatik kepenk sistemleri işyerlerinizde bilhassa güvenlik açısından ve kullanım kolaylığı sağlaması emeliyle kullanılan otomatik kapı sistemleridir. Otomatik kepenkler renk seçenekleri ile de binalarınızdaki mimari yapıya da uyum sağlamaktadır. Mağaza kepenk sistemleri alüminyum poliüretanlı, çelik poliüretanlı veya galvanize saç kepenk profilleri ile rulo şeklinde toplanarak, mekandan istifade sağlar.

Bu profiller tamamiyle kapalı başka bir deyişle içerisini hiç göstermeyen türde, bir bölümü kapalı bir bölümü delikli veya tamamiyle delikli olarak uygulanabilir. Otomatik Kepenk Sistemlerinde; kepengin oluşturduğu rulo, dıştan kendi özgün alüminyum kutusuyla uygulandığı gibi içten asma tavan veya bırakılan bir yuvaya girmek suretiyle özel mimari ayrıntı çözümleriyle gizlenebilir.

 

Kepenk profil

Alüminyum poliüretanlı, çelik poliüretanlı ve galvanize saç kepenk profilleri tamamiyle kapalı veyahut delikli çoğunlukla motorlu olarak uygulanabilir.

Polüretanlı lamel

Alüminyum levhanın Rool-forming sistemiyle kıvrılması esnasında profillerin içine yoğun bir şekilde enjekte edilen poliüretan dolgu ile yüksek ölçüde ses ve ısı yalıtımı sağlanır.

Kepenk dikmesi

Kepenk profillerinin içinde hareket ettiği alüminyum yan dikmelerin ön ve arka temas yüzeylerindeki kıl ve lastik fitiller metallerin birbirine sürtmeden sesiz bir şekilde çalışmasını sağlarken, toz ve rüzgar girişini de engeller.

Kepenk alt etek profili

Kepenk profillerinin en alt sırasına takılan etek profilinin alt lastiği, toz ve rüzgar girişini keserek tabana yumuşak ve sessiz oturmasını sağlar.

Meta Keywords Çelik Kepenk Sistemleri , Çelik Kepenk, Çelik Kepenk Sistemleri Fiyatları, Çelik Kepenk Sistemleri Servis, Çelik Kepenk Sistemleri Ankara, Çelik Kepenk Sistemleri İstanbul


Çelik Kepenk Sistemleri Fiyat, Keşif, Servis için Bizi Arayın:

Genel Özellikler

- Redüktörlü motor seçeneği ile otomatik kepenklerin elektrik kesintilerinde dahi manuel açılabilme özelliği vardır.
- Uzaktan kumanda sistemlerine entegre edilebilirler.
- Güçlü motor sistemlerine sahip olduklarından, çalışma esnasında deforme olabilecek bir yay dengeleme sistemine ihtiyaç duymazlar.
- Garaj kapısı uygulamalarında emniyet fotosel sistemleri ile donatılabilirler.

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?