Otomatik Fotoselli Kapılar

Otomatik Fotoselli Kapılar | Fiyatları | Servis | Ankara | İstanbul

Keşif Destek ve Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın

Fotoselli kapıların nasıl çalıştığını anlatmadan önce, “fotoselli kapı” nedir sorusuna cevap verelim. “Fotoselli kapı” Günümüzde, fotoselli kapılar her bina çeşidi için artık normal özelliklerden biri haline gelmiştir. Süpermarketlerden havalimanlarına kadar, otellerden hastanelere kadar yaygınca kullanılmaktadır. Bu kapıların en büyük 3 avantajı şunlardır: Kolay geçiş, hijyen ve enerji tasarrufu (doğa-dostu konsepti). Kapıyı açmak için fiziksel bir güce ihtiyaç duymuyorsunuz. Kapı geçiş alanına girer girmez sizi algılar ve kendiliğinden açılır. Engelli yayaları da hesaba kattığımızda, otomatik kapıların önemini daha kolay kavrarız. En az kolay geçiş kadar önemli bir konu daha; Hijyen. Kapıyı açmak için hijyenik olmayan kapı kollarına dokunmanıza gerek kalmıyor. Dolayısıyla, otomatik kapıların sağlık sektörüne de dolaylı yoldan katkısı büyüktür. Son olarak modern dünyamızda en önemli gündem maddelerinden biri olan enerji tasarrufu konusuna değinelim.

Otomatik Fotoselli Kapılar

 

Otomatik kapıların en çok tercih edilenlerinden olan fotoselli otomatik kapılar hijyen konusunda çok değerlidir. Halka açık alanlarda mikrop kaynakları, herkes tarafından kullanılan materyallerdir. Bunların en başlarında da kapı kolları bulunmaktadır. Kapı kolları her insanın dokunuşundan sonra biraz daha mikrop seviyesini arttırır. Tam bu noktada otomatik fotoselli kapılar önem kazanıyor. Otomatik fotoselli kapı Ankara içerisinde de çok aranan kapı türlerinden.

 

Fotoselli otomatik kapıların en önemli avantajlarından bir tanesi herhangi bir fiziksel temasa ihtiyaç duyulmamasıdır. Kapının belli bir mesafesine yaklaştığınızda sizin hareketinizi algılar ve otomatik olarak açılır. Fotoselli Kapı Ankara içerisindeki ortak özelliği fiziksel bir güce ihtiyaç duymadan açılmalarıdır. Fotoselli otomatik kapılar havalimanı, terminal, hastane gibi insan sirkülasyonunun çok olduğu yerlerde kullanılır. İnsan trafiğinin yoğun olması fotoselli kapıların kolay arızalanması anlamına gelmemektedir. Aksine daha uzun ömürlü olduğu için tercih edilmektedir. Otomatik fotoselli kapı servis hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir bir problem olduğunda iletişime geçebilirsiniz. Otomatik fotoselli kapı tamiri Ankara firması olarak sizlere fotoselli kapı tamiri hizmetleri de vermekteyiz.

 

Otomatik Fotoselli Kapı Fiyatları

 

Her kapı uygulanacağı yerin boyutlarına göre hazırlanmalıdır. Otomatik fotoselli kapı fiyatları Ankara da detaylı bir keşif sonucunda hazırlanmaktadır. Örneğin firmanızın girişine fotoselli bir kapı yaptırmak istiyorsunuz. Ankara Fotoselli kapı fiyatları kapının uygulanacağı yere göre değişebildiği için firma sizden ölçüler isteyecektir veya keşif için randevu verecektir.

 

Firma personeli ilgili ölçüleri aldıktan sonra size fotoselli kapı fiyatı hakkında bilgi verecektir. Tabi malzeme ile ilgili değişikliklerde fiyatı etkileyen unsurlar olabilir. Keşif destek ve fiyat bilgisi için bize ulaşın.

Meta Keywords Otomatik Fotoselli Kapılar, Fotoselli Kapı, Otomatik Fotoselli Kapılar Fiyatları, Otomatik Fotoselli Kapı Servis, Otomatik Fotoselli Kapılar Ankara, Otomatik Fotoselli Kapılar İstanbul


Otomatik Fotoselli Kapılar Fiyat, Keşif, Servis için Bizi Arayın:

Otomatik Fotoselli Kapı Özellikleri

- İthal menşeili mekanizma sistemleri
- Mikropresesör üniteli
- Otomatik olarak açılma kapanma
- Otomatik kapanma için bekleme süreleri (0-60 sn)
- Mikrodalga veya infared radar sensörlü açılma
- Fotoselli kapı emniyet fotoseli
- Buton kontrollü
- 3000 mm’ye kadar ulaşabilen net giriş açıklığı
- Elektronik kilit
- Acil durumlarda el ile kullanma imkanı (manuel açılım)
- Renk alternatifleri
- Değişik cam seçenekleri

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?