Katlanır Hızlı PVC Kapılar

Katlanır Hızlı PVC Kapılar | Fiyatları | Servis | Ankara | İstanbul

Keşif Destek ve Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın

Katlanır hızlı PVC kapılar, yüksek açılma-kapanma hızı ile forklift gibi taşıma araçlarının giriş çıkışına imkan sağladığı gibi mekanlar arasında koku, ısı, toz ve rüzgar gibi etkenlerden yalıtımı sağlar. Kapı, değişik genişlikteki brandaların kapı yüksekliğine göre belirlenen, alüminyum profillerle birleştirilmesinden oluşturulmuştur. Kapı üzerine uygulanabilen şeffaf pencere ile kapının her iki tarafı arasındaki görüşü mümkün kılarak, giriş-çıkış güvenliğini sağlar.

Katlanır Hızlı Pvc Kapılar

 

Hızlı katlanır pvc kapı araç trafiğinin fazla olduğu yapılarda kullanılır. Yoğun araç trafiğinin olduğu yerlerde giriş çıkış işlemlerinin hızlı ve güvenli olması gerekir. Katlanır hızlı pvc kapılar hızlı ve güvenli oldukları için bu yapılar için çok değerlidir. İç ve dış bölümlerde tercih edilebilir. Firmaların üretim alanlarını ayırmak için iç bölmelerde kullanılabilir. Böylece departmanlar arası ayrım rahatlıkla sağlanmış olur. Departman arası ayrımın sağlanması personellerin daha rahat çalışmasına neden olur.

 

Yapının içerisinde bulunan ısının muhafaza edilmesi çok değerlidir. Bir çok yapı gereken kapı modelini kullanmadığı için ısı konsunda zarara uğramaktadır. Katlanır hızlı pvc kapı kullanıldığı alanın ısı muhafazasını sağlama konusunda gayet başarılıdır. Kullanma kurallarına uyularak çalışması sağlanan katlanır hızlı pvc kapılar, firmanız için hatrı sayılır derece de enerji tasarrufu sağlayacaktır. Enerjinin daha verimli kullanılması hem yapı içerisinde ki malzemelerin ömrü hemde personellerin çalışması için çok kıymetlidir. Isı muhfaza işlemi sonucunda verimliliğin arttığı ve daha sağlıklı bir çalışma ortamı olduğu gözlemlenmiştir.

 

Çalışma alanının veya muhafaza alanının dış etkenlerden korunması gerekliliği söz konusudur. Bazı dış etkenlerin varlığı firmalar için yoğun tehdit oluşturur. Örneğin dış ortamda bulunan toz, yapının içerisinde bulunan malzemelerin tehlikeye düşmesine neden olabilir. Malzemelerin toz kaynaklı zarara uğramaması için tozun dışarıda kalması ve içeriye yansımaması gerekir. Katlanı hızlı pvc kapı çalışma mantığı ve malzeme yapısı gereği yapının dışından gelebilecek toz, nem vb istenmeyen etkenleri dışarıda tutmaya yarar. Dışarıda tutulan bu etkenler sayesinde içeride bulunan personellerin ve ürünlerin güvenliği sağlanmış olur.

 

Genel itibari ile katlanır hızlı pvc kapı modelleri yapının içerisindeki alanı korumak için kullanılır. Yani yapının içerisi, dışarının hava koşullarından veya tehlikelerinden korunmalıdır. Hızlı pvc kapılar bu istekleri fazlasıyla karşılamaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra gayet dayanıklı bir yapıda olan bu kapı modelleri kolay kolay deforme olmazlar. Kullanım koşullarına uyularak, ömrü çok daha fazla uzatılabilir. Kullanım alanları gereği hızlı çalışması gereken bu kapılar, hızlı bir şekilde hareket ettikleri için çabuk arızalanabileceği düşünülebilir. Fakat hızlı pvc kapı modelleri tam da bu iş için üretildikleri için hızı ve dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır.

 

Hızlı pvc kapı modelleri branda ile katlanabilir. Bu branda kapının dayanıklılığını arttırdığı gibi estetik olarak da yapıya bir hava katar. Farklı renklerde üretimi gerçekleştirilen brandalar darbe anında kapı yüzeyini koruduğu için ekstra bir güvenlik sağlar. Kapının otomatik olarak çalışmasını sağlayan motor özel olarak dizayn edilmiştir. Sessiz bir yapıda olması en önemli özelliklerindendir. Mekanik bir yapısı olduğu için bazı bakımlarının gerçekleştirilmesi gerekir. Bakımları doğru şekilde gerçekleştirilen motor uzun yıllar boyunca hizmet edebilmektedir.

 

Hızlı Katlanır Pvc Kapı Fiyatları Ankara 

 

Kapının uygulanacağı yeri grüp incelememiz Hızlı Katlanır Pvc Kapı fiyatları hakkında sizi bilgilendirmemiz için gereklidir. Keşif yapıldıktan sonra ihtiyaçlar doğrultusunda size en uygun kapı ve katlanır pvc kapı fiyatları tarafınıza sunulacaktır.

 

Hızlı Katlanır Pvc Kapı Tamiri Ankara 

 

Hızlı Katlanır Pvc Kapı tamiri Ankara ilinde firmamız tarafından verilmektedir. Profesyonel ekibimiz ile katlanır hızlı pvc kapı tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Tamir veya servis ihtiyacınız varsa firmamız ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Profesyonel Hızlı katlanır pvc kapı motoru satışı tamiri servisi satış sonrası hizmetleri ile Asussan Otomatik Kapı Sistemleri bir telefon uzağınızda.

Hızlı Katlanır PVC Kapı ANkara Katlanır Hızlı PVC Kapılar, Katlanır Hızlı PVC Kapı, Katlanır Hızlı PVC Kapı Fiyatları, Katlanır Hızlı PVC Kapılar Servis, Katlanır Hızlı PVC Kapılar Ankara, Katlanır Hızlı PVC Kapılar İstanbul


Katlanır Hızlı PVC Kapılar Fiyat, Keşif, Servis için Bizi Arayın:

Genel Özellikler

-Tüm hızlı PVC kapılar, ortalama 1 m/sn. hızla çalışırlar.
-Tüm hızlı PVC kapılarla günde 500 defa açma-kapama yapılabilir.
-İstenilen her ebatta hızlı PVC üretimi yapılabilir.
-Hızlı PVC Katlanır Kapılarda , motor sisteminin üst grup içinde gizli olması, estetik ve hijyenik bir kullanım imkanı sağlarken, yer kayıklarına neden olmaz.
-Hızlı PVC Katlanır Kapılarda yüksek verim ve moment sağlayan helisel dişli redüktör kullanılmaktadır.
-Hızlı PVC Katlanır Kapılarda kullanılan boru üzeri aşınma önleyici plastikler perde aksamını korur.

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?