Sarmal Hızlı PVC Kapılar

Sarmal Hızlı PVC Kapılar | Fiyatları | Servis | Ankara | İstanbul

Keşif Destek ve Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın

Yoğun araç trafiği gerektiren ve iç ortam hava koşullarının dış ortamdan minimum seviyede etkilenmesinin istendiği mekanlarda son derece başarılı çözümlerdir. Esnek PVC branda sistemi sayesinde oldukça uzun ömürlü ve güvenli sistemlerdir. Sabit hızlı açılıp kapanan modelinin yanı sıra esnek kalkış ve durma hızlarına sahip iki ana model olarak sunulmaktadırlar.

Sarmal Hızlı Pvc Kapı ( Hızlı Sarmal Pvc Kapı )

 

Sarmal hızlı pvc kapı işletmelerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilebilir. Bu kapıları firmalar, içi veya dış bölgelerde kullanabilir. Sabit bir alan üzerine kullanımının olmaması esnek bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmalar ihtiyaçlarına göre yapı içi bölgelerde rahatlıkla sarmal pvc kapı tercih edebilirler. Ayrıca dış bölümlerde de kullanılması geniş bir kullanım alanı sağlamaktadır. Sarmal hızlı pvc kapılar, hızlı sarmal pvc kapı olarak da adlandırılabilir. Her iki isim de aynı ürünü niteler.

 

Sarmal hızlı pvc kapı branda kaplanarak üretilebilir. Brandanın farklı renkleri işletmenin bölümlerinin ayrılması konsunda yarar sağlayabilir. Brandaların işlevi sadece estetikle kalmamaktadır, ayrıca darbelere karşı kapı sistemini de korumaya katkı sağlar. Brandanın esnemesi özelliğinden ötürü gelen darbeler kapı yüzeyine direk temas etmediği için kapının korunması ve uzun ömürlü olması kaçınılmazdır. Kapının darbelerden olabildiğince az hasar alabilmesi için branda, çok önemli bir malzeme olabilir. Tabiki branda belli bir seviye darbeye kadar dayanıklıdır, ayrıca brandaların zarar görme ihtimalide vardır. Sarmal pvc kapı branda tamiri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Yapının içerisinde bulunan ısının sızıntılar sonucu dışarıya çıkması, enerji konusunda çok büyük bir dezavantajdır. Bir alanın içerisinde bulunan ısı kaybı ne kadar aza indirgenebilirse o kadar fazla tasarruf sağlanacaktır. Sarmal pvc kapı ısı kaybını önleyebilecek bir yapıdadır. Hızlı sarmal pvc kapı uygulandığı alanın ısı kaybını en aza indirgemek konsuunda iyidir. Tabiki ısı kaybının tek nedeni kapılar değildir. Birden çok etken ısı kaybına yol açabilir. Sarmal pvc kapılar ısı kaybını önlemek için alınabilecek önlemlerden sadece bir tanesidir. Isı kaybını önlemek için uygulanması gereken bir çok madde daha vardır.

 

Yapıların en büyük sorunlarından olan, yapının dışından gelebilecek toz,nem gibi unsurları sarmal pvc kapı dışarıda tutmakta gayet başarılıdır. Bu sayede çalışma alanı dış ortamdaki istenmeyen maddelerden korunmuş olur. Bu tür istenmeyen unsurlar çalışma esnasında personelin dikkatini dağtıp zararlı sonuçlara neden olabilir. Ayrıca çalışma alanının hijyen koşullarını da tehlikeye atan bu unsurlar hızlı sarmal pvc kapı tarafından engellenir.

 

Kullanım alanları genelde fazla personel sayısının olduğu yerler olan, sarmal pvc kapı güvenli olmak zorundadır. Sürekli insanların etrafında çalışması güvenlik önlemlerinin fazla olmasını gerektirir. Firmalar, çalışma alanlarında ki her bir öğenin güvenlik önlemlerine uygun olarak bulundurulmasına özen göstermelidir. İnsanların sürekli kullandıkları hızlı sarmal pvc kapı en ufak bir güvenlik sorunu bile teşkil etmemelidir. Aksi halde telafisi imkansız sonuçlar ortaya çıkabilir. Firmamız tarafından üretilen sarmal pvc kapı modelleri son derece güvenli olup gerekli güvenlik unsurlarını üzerinde barındırmaktadır. Etrafında çalışan ve kapı giriş çıkışını kullanacak olan personeller için güvenlik önlemleri alınarak tasarlanmaktadır.

 

Sarmal Pvc Kapı Fiyatları Ankara

 

Öncelikle ne tür bir sarmal pvc kapı ihtiyacınız var bu konunun netleştirilmesi gerekir. Sarmal pvc kapı fiyatları ne tür bir kapıya ihtiyacınızın olduğu belirlendikten sonra size sunulacaktır. Bu şekilde bir prosedür izlememizin nedeni, ilerleyen zamanlarda yani işin başlangıç sürecinden sonra ki aşamalarında herhangi bir sorunla karşılaşmamak. Hızlı sarmal pvc kapı fiyatı için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

 

Sarmal Pvc Kapı Tamiri Ankara

 

Firmalar her üründe olduğu gibi sarmal pvc kapı tamiri ihtiyacı duyabilir. Sarmal pvc kapı servis ve tamir işlemi firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimiz için en doğru hizmeti verebilmek için çalışmaktayız. Ankara Sarmal pvc kapı tamiri hakkında bilgi almak için lütfen arayınız. Satış sonrası profesyonel hizmet kalitesi ile bilinen Asussan Otomatik Kapı Sistemleri Ankara'nın en iyi tekik destek kadrosu ile sarmal pvc kapı tamiri , sarmal pvc kapı motoru satışı ve tamiri hizmetlerinde de bir telefon uzağınızdadır.

Sarmal Hızlı Pvc Kapı Ankara Sarmal Hızlı PVC Kapılar , Sarmal Hızlı PVC Kapı, Sarmal Hızlı PVC Kapı Fiyatları, Sarmal Hızlı PVC Kapılar Servis, Sarmal Hızlı PVC Kapılar Ankara, Sarmal Hızlı PVC Kapılar İstanbul


Sarmal Hızlı PVC Kapılar Fiyat, Keşif, Servis için Bizi Arayın:

Genel Özellikler

-Farklı mekanları birbirinden ayırmak, toz-hava sirkülasyonunu engellemek, ısı kaybını azaltmak amaçlı kullanılabilirler.
-Hem iç, hem dış mekanlarda kullanıma uygundur.
-2 mm., 3mm., 4mm. gibi farklı kalınlıklarda uygulama seçeneklerine sahiptir.
-%25, %50, %67, %75, %100 gibi binme oranlarında yapılan imalatlarla sızdırmazlık oranları ayarlanabilir.
-PVC striplerin yapımında kullanılan malzeme anti bakteriyel ve yumuşak PVC malzeme olup, mavimsi şeffaf bir yapıdadır.
-Hızlı PVC Sarmal Kapılarda istenilen hızda iniş-kalkış sağlama imlkanı vardır.
-Yavaş kalkış - hızlanma - yavaş duruş (soft start - soft stop) şeklindeki çalışma prensibi, sabit hızlı PVC kapıların aksine mekanik aksamı korur.
-Hızlı PVC Sarmal Kapılarda perde aksamının hareket ettiği yüksek mukavemetli yan dikmelerin menteşeli olması özelliği sayesinden tüm bakım çalışmaları kolaylıkla yapılabilir.
-Hızlı PVC Sarmal Kapı yan dikmelerinde bulunan 3cm. uzunluğundaki fırçalarla tam sızdırmazlık sağlanır.
-Özel alüminyum barlarla parça parça birleştirilen modüler perde aksamına sahiptirler.

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?