Alüminyum Kepenk Sistemleri

Otomatik Alüminyum Kepenk Sistemleri Fiyatları Tamiri Servisi | Ankara | İstanbul

Keşif Destek ve Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın

Otomatik Kepenk Sistemleri ürün çizelgesinde yer alan Alüminyum ham maddeden imal edilen lameller,Poliüretanlı ve Ekstrüzyon olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Lamellerin estetik görünümü ve maddesel yapısı gereği iç mekanlarda uygulamaya müsait olduğu ön görülmektedir, Alüminyum Otomatik Kepenk Sistemi genel olarak (AVM,HASTAHANE,HAVA ALANI VB.) alanlarda kullanılmaktadır.

Otomatik Alüminyum Kepenk Sistemleri

Otomatik kepenk sistemlerinin bir tanesi de alüminyum kepenk sistemleridir. Alüminyum kepenk sistemlerinin adından da anlaşılacağı üzere ham maddesi alüminyumdur. Genel itibari ile kullanışlı bir kepenk sistemidir. Çelik kepenk sistemlerinin aksine daha çok iç mekanlarda tercih edilir. Havaalanı AVM vb yerlerde sıklıkla tercih edilir. Ankara Alüminyum kepenk sistemlerinin ham maddesi alüminyum olmasına rağmen, Poliüretanlı ve ekstrüzyon olmak üzere alüminyum kepenk sistemleri ikiye ayrılır. Otomatik Aluminyum Kepenk Ankara içerisinde üretim yapan firmaların en önde geleni Asussan'dır.

Ankara Otomatik Alüminyum kepenk belirli bir seviye darbelere kadar gayet dayanıklıdır. Özel olarak tasarlanabilen sistemlerde mevcuttur. Kullanıcının isteğine göre bazı kısımları özelleştirilebilir. Yapının mimarisine uygun olarak montajı gerçekleştirilir. Uzun ömürlü yapısı sayesinde herhangi bir sorun olmadan yıllarca kullanılabilinir. Alüminyum kepenk sistemleri araştırılırken ihtiyacın iyi analiz edilmesi gerekir. İşlemi gerçekleştirecek firmaya, ihtiyaçlar detaylı bir şekilde anlatılırsa firma konuya daha çok hakim olacaktır.

Otomatik kepenk bir diğer değerli özelliği ise çevreye dost maddeden yapılmasıdır. Çevre şartları göz önünde bulundurularak otomatik alüminyum kepenk sistemlerimizin üretimini gerçekleştiriyoruz. Alüminyum kepenkler ekstrude çekme profillerden çift cidarlı olacak şekilde tasarlanıp üretilmektedir. Alüminyum kepengin tamamını oluşturan profiller özenle hazırlanmaktadır. Profiller ayrı ayrı damla şekilinde üretilmektedir. Saç vidasıyla sabitlenen özel olarak tasarlanmış plastik lamel adaptörlerinin içinde çalışır.

Plastik lamel adaptörleri çok dayanıklı bir şekilde üretilmektedir. Olası tehkilerin öngörülmesi sonucunda malzeme yapısı geliştirilmiştir. Dış etkenlerin büyük bir oranına dayanıklıdır. Uzun ömürlü olacağınıda bu özelliğine bakarak söyleyebiliriz. Ayrıca plastik lamel adaptörlerinin sürtünmesiz bir yapıda olması çok büyük bir avantajdır.

Kepenk lamelleri iki yönede total de180 derece açıyla haraket edebilmektedir. Kepenk lamellerinin bu açıyı kazanabilmesi için özel adaptör aksesuarları kullanılmıştır. Lammellerin tam dönüş yapabilme özelliği akla ışık sızdırma durumunu getirebilir. Lameller her nekadar tam dönüş yapsada plastik contalar yardımı ile bu sorun aşılabilmektedir. İki yönden de bağlanan plastik contalar sayesinde ışık sızması engellenir.

Alüminyum kepenk sistemleri, ihtiyacınız olan ölçülerde üretilebilir. Kepenk sistemini uygulamak istediğiniz yere uygun kepenk sistemi konusunda uzman ekibimiz sizi yönlendirecektir. Kepenk sistemlerinin bir problemi olarak görülen yapıya uyum sağlayamam konusunda herhangi bir soru işaret aklınızda kalmasın. Alüminyum kepenk sistemlerini isteğinize göre renklendirebilmekteyiz. Ral rengine veya ahşap desenli olarak boyayıp teslim edebiliriz. Yapacağınız tercihler ile kepenk sistemi bir anda yapının bir parçası olacaktır.

Alüminyum Kepenk Fiyatları

Kullanıcı ihtiyaçlarının net olarak bilinmemesi ve en önemlisi alüminyum kepenk sisteminin uygulanacağı yerin ölçülerine hakim olunamaması, alüminyum kepenk fiyatı belirlemekte sorun çıkartacaktır. Bu nedenlerden ötürü profesyonel ekibimiz tarafından yapılacak tespitler sonucunda tarafınıza net bir fiyat verilmesi en sağlıklı olan seçenektir.

Otomatik Alüminyum kepenk fiyatları, ek istekler sonrası farklı bir hal alabilir. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için detaylı bir analizden sonra fiyat teklifi verilmesi her zaman doğru olandır. Ankara Alüminyum kepenk fiyatları hakkında detaylı bilgi için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Otomatik Kepenk Motoru

Otomatik kepenk motoru satışı yaptığımız firmamızda, otomatik kepenk motoru tamiri hizmetleri de vermekteyiz. Bildiğiniz gibi otomatikaluminyum kepenklerde kepenk motoru önemli organlardan biridir. Otomatik kepenk motoru arızası durumunda bizlere ulaşabilir, teknik destek ve tamir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Tamiri Ankara

Asussan Otomatik Sistemler firmamızda ürünlerimizin satışlarının yanı sıra, satış sonrası servislerle de siz müşterilerimize destek vermeye devam ediyoruz. Otomatik kepenk servisi Ankara firması arayışındaysanız firmamız Asussan sizlere Otomatik kepenk tamiri Ankara desteği verecektir.

 

Site içi arama terimleri :

Otomatik Kepenk | Otomatik Kepenk Motoru | Otomatik Aluminyum Kepenk Fiyatları | Otomatik kepenk ostim | Motorlu kepenk | Otomatik Kepenk Aküsü Butonu Beyni Motoru Anahtarı Bataryası | Otomatik Kepenk Cuppon

Meta Keywords Otomatik Alüminyum Kepenk Sistemleri, Alüminyum Kepenk, Alüminyum Kepenk Sistemleri Fiyatları, Alüminyum Kepenk Sistemleri Servis, Alüminyum Kepenk Sistemleri Ankara, Alüminyum Kepenk Sistemleri İstanbul


Alüminyum Kepenk Sistemleri Fiyat, Keşif, Servis için Bizi Arayın:

Otomatik Kepenk Ankara Genel Özellikler

- Alüminyum kepenkler ekstrude çekme profillerden çift cidarlı olarak imal edilmektedir.
- Kepengi oluşturan profillerin her biri damla şeklinde olup, saç vidasıyla sabitlenen özel plastik lamel adaptörlerinin içinde çalışır.
- Plastik lamel adaptörleri sürtünmesiz özellikte ve her türlü diş etkene dayanıklı imal edilmiştir.
- Kepenk lamelleri özel adaptör aksesuarları ile her iki yönde toplam 180°’lik açıyla hareket edebilme özelliğine sahiptir.
- Tam dönüş yapabilen lameller, her iki yönde birbirine plastik contalarla bağlandığından ışığı sızdırmaz ve lam karanlık sağlar.
- Her ölçüde üretile bilinir, istenilen RAL renginde veya ahşap desenli boyanabilir.

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?