Otomatik Tam Görüş Sağlayan Kapılar

Tam Görüş Sağlayan Kapılar | Fiyatları | Servis | Ankara | İstanbul

Keşif Destek ve Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın

Tam görünümlü seksiyonel kapılar günümüz modern işletmelerinin özellikle görselliğin önde olduğu otomotiv satış ofislerinin ve fabrika giriş çıkışlarının en hızlı ve güvenli şekilde sağlanması için üretilmiş dayanıklı ve uzun ömürlü kapılardır. Tam görünümlü seksiyonel kapıları oluşturan paneller 500 mm – 610 mm alüminyum parmak korumalı alüminyum profillerden üretilmektedir. Tam görünümlü seksiyonel kapı profillerinin standart rengi naturel eloksaldır. Fakat dış cephe rengine yada isteğe bağlı olarak istenilen RAL renklerde de uygulanabilir. Tam görünümlü seksiyonel kapılar standart kontrol üniteli ve uzaktan kumandalı olarak da uygulanabilir.

Tam görünümlü seksiyonel kapılar opto lazer sistemi özelliği sayesinde herhangi bir nesnenin üzerine değmesi durumunda kapının geri açılmasını sağlar. Tam görünümlü seksiyonel kapılar montaj yapılacak yerde ki detaya göre standart, düşük, dikey, giyotin ya da çatıyı izleyen raylar şeklinde yataklama yapılabilir. Böylece kapının en verimli şekilde çalışması ve mümkün olduğu kadar az yer kaybı yaşanması sağlanmış olur. Tam görünümlü seksiyonel kapılar kurmalı yay sistemi sayesinde kapının ağırlığına bakılmazsızın manuel olarak kaldırılabilir ve herhangi bir elektrik kesintisi ya da motor arızası durumunda kapı manuel olarak yada zincirli olarak rahatlıkla kullanılabilir.

Full Vision Seksiyonel Kapı - Tam Görüş Sağlayan Kapı - Ankara

 

Farklı işyeri tiplerinin oluşması, farklı kapılarında üretilmesine yol açmıştır. Firma sahipleri işyerlerinin girişlerini iş yerlerine en uygun şekilde yaptırmak için çaba sarf ediyorlar. Full Vision Seksiyonel Kapı - Tam Görüş Sağlayan Kapı Ankara modelleri de uygun işyerlerinde kullanıldığında çok verimli bir kapı haline geliyor. Full Vision Seksiyonel Kapı - Tam Görüş Sağlayan Kapı modelleri görselliğe önem firmaların çoğunlukla tercih ettiği bir kapı modelidir. Estetik açıdan çok güçlü olan bu kapı modelleri yapıya başka bir hava katmaktadır. Estetik açıdan dışarıdan görünümü güçlü olan bir işyeri her zaman bir adım öndedir.

 

Full Vision Seksiyonel Kapı Ankara - Tam Görüş Kapı genellikle otomotiv satış ofislerinde kullanılmaktadır. Tam görüş sağlayan kapılar sayesinde dışarıdan bakan herhangi bir insan dahi içeride bulunan ürünleri detaylıda olmasa görebilir. Böylelikle firmanın ürünleri hakkında dışarıdan bakan insanlar bilgi sahibi olabilirler. İş yerine kattığı artılar sadece bununla sınırlı değildir. Tam görüş kapı sayesinde doğal ışığın yapının içerisine girmesi sağlanır. Doğal gündüz ışığındanda oldukça fazla oranda yararlanılır.

 

Full Vision Seksiyonel Kapı Ankara - Tam Görüş Sağlayan Kapı oldukça dayanıklı şekilde üretilir. Firmamız tarafından üretilen tam görüş kapıları uzun yıllar boyunca kullanılabilecek şekilde tasarlanmaktadır.Tam görünümlü kapıların standart rengi eloksaldır. İsteğinize bağlı olarak renk değişikliği gerçekleştirilir. Dış cephe veya firma kurumsal renkleri vb bir çok değişik renkte üretilebilir. RAL renklerinden istenilen uygulanır.

Ürünün renklendirilmesi yapının bir parçası gibi görünmesi konusunda çok değerlidir. Uygun renkler seçildiği takdirde tamamen yapı ile bütünleşip çok daha şık bir görünüme sahip olacaktır. Tam görüş kapılar kurumsal renkler ile renklendirildiğinde ise çok daha anlamlı olmaktadır.

 

Ful Vision Kapı kapılar uzaktan kumandalı veya klasik üniteli olarak üretilebilir. Kapının kullanılma şekline göre ihtiyacınıza en uygun şekilde seçim yapabilirsiniz. Yapınıza en uygun seçeneğin hangisi olduğuna karar veremiyorsanız alanında uzman arkadaşlarımız size bu konuda yardımcı olacaktırlar. İhtiyacınız olan teknolojileri hizmetinize sunma konusunda ellerinden geleni yapacakalardır. Tam görünümlü kapılar üretilirken kapının uygulanacağı alana özellikle dikkat edilir. En verimli olacak şekilde tasarlanır ve uygulanır. Montaj yapılacak yerde ki detaylar çok önemlidir. Detaylara göre üretilen ürünlerin çok daha verimli çalıştığı ve en az düzeyde yer kaplaması gözlemlenmiştir. Tam görüş kapılarda emniyet konusunda gerekli önlemler alınmıştır. Olası tehlike anlarında belli oranda emniyet sistemleri mevcuttur. CE standartlarına uygun şekilde üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

 

Full Vision Seksiyonel Kapı - Tam Görüş Sağlayan Kapı Fiyatları

 

Full Vision Seksiyonel Kapı - Tam Görüş Sağlayan Kapı fiyatları Ankara montajın yapılacağı alana göre belirlenebilir. Profesyonel ekibimiz tarafından keşif yapılıp detaylı bilgilere sahip olunduktan sonra fiyat konusunda net bir bilgi verilmektedir. Keşifin yapılması sırasında ihtiyaçlar net şekilde belirlenir ve en uygun çözüm müşterimize sunulur. Müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni teknolojik unsurlarda önerilebilir.

 

Teknolojinin gelişmesi ile kapılara da bir çok özellik eklenebiliyor. Eklenen özelliklerde tam görüş kapı fiyatlarını etkileyebiliyor. Net bir fiyatın ortaya çıkabilmesi için ihtiyaçların eksiksiz belirlenmesi gerekir. Belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda üretim gerçekleştirilir. Full Vision Seksiyonel Kapı - Tam Görüş Sağlayan Kapı fiyatları Ankara hakkında bilgi almak için lütfen ekibimiz ile iletişime geçiniz. Anlayışlı ekibimiz sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size en uygun hizmeti verebilmek için çabalayacaktır. Müşteri memnuniyeti firmamız için son derece önemlidir.

 

Full Vision Seksiyonel Kapı - Tam Görüş Sağlayan Kapı Tamiri Ankara

 

Full Vision Kapı Tamiri - Tam Görüş Sağlayan Kapı Tamiri firmaların zaman zaman ihtiyaç duyduğu hizmetler arasındadır. Ankara'daki en iyi otomatik kapı firması olan Asussan Otomatik Kapı olarak satış sonrası hizmetlerimiz arasında full vision kapı tamiri Ankara içerisinde yer almaktadır. Full vision kapı motoru arızası problemleri yaşıyorsanız tamir onarım bakım destek gibi full vision kapı servisi hizmetlerimiz ile bir telefon uzağınızdayız.

 

Full Vision Kapı Ankara Tam Görüş Sağlayan Kapılar, Tam Görüş Sağlayan Kapı, Tam Görüş Sağlayan Kapı Fiyatları, Tam Görüş Sağlayan Kapı Servis, Tam Görüş Sağlayan Kapılar Ankara, Tam Görüş Sağlayan Kapılar İstanbul


Tam Görüş Sağlayan Kapılar Fiyat, Keşif, Servis için Bizi Arayın:

Genel Özellikler

- Yay kırılma emniyet sistemi
- Halat kopma emniyet sistemi
- Yay setinin tek yaydan oluşması
- Yaylı tampon
- 1,5 mm 2'' Galvaniz çelik ray seti
- 2,0 mm 2'' Galvaniz çelik ray seti(galvaniz)
- Alüminyum alt destek ve sızdırmazlık taşıyıcı profil
- Raya geçme yan sızdırmazlık contası
- Üst destek profiline takılan sızdırmazlık contası
- Kancalı üst sızdırmazlık contası
- Kama kanallı boş boru mil
- 65 mm omega panel destek sacı 5010-7000 mm genişlik arası kapılar
- Kapı kulpu
- CE Standartlarına uygunluk
- Karton Ambalaj (Paneller için)

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?