Hermetik ve Hastane Kapıları

Hermetik ve Hastane Kapıları | Fiyatları | Servis | Ankara | İstanbul

Keşif Destek ve Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın

Hermetik Kapı Sistemleri, sızdırmazlık ihtiyacı bulunan ameliyathane, laboratuvar gibi genellikle sağlık alanlarında kullanılan kapı sistemleridir. Hermetik Kapılar, duvar ve zemin üzerinde temasla kapanarak hava sızdırmaz. Kullanılan motor yapısı sayesinde oldukça sessiz bir şekilde çalışmaktadır. Bulunduğu ortamı hijyenik bırakarak herhangi bir sorun yaşanmasını önler. Hijyenliğin korunması adına el sensörü yerine genellikle dirsek teması veya yaklaşım sensörü kullanılır. Oluşabilecek herhangi bir durumda kendisini otomatik sisteme alarak hiçbir zarar gelmemesini sağlar. Darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Toz tutmayan özel yapısı sayesinde hiçbir sıkıntı çıkmadan kullanılabilir. Hermetik Kapı Sistemlerinde yapılacak olan alanın dekorasyonuna uygun istenilen renk ve tasarımda üretilebilir. Yapılacak alanın ebat ve yüksekliğine göre üretilmektedir.

Hermetik Kapı ve Otomatik Hastane Kapıları Ankara

Otomatik Hermetik kapılar belirli bir alanın dışarıdan tamamen korunabilmesi için üretilmektedir. Hava toz gibi hijyen durumunu tehlikeye atacak unsurları ortadan kaldırmaktadır. Hastane kapıları olarak da bilinen bu kapılar genelde hastane ve laboratuvarlarda sıklıkla tercih edilir. Hastanelerin ameliyathane bölümlerinde hermetik kapılar kullanılır. Sağlık sektörünün en çok kullandığı kapılardandır. Ankara otomatik hastane kapısı satışı tamiri ve servis hizmetleri firmamız Asussan tarafından verilmektedir.

Zemin ve duvar ile tamamen bütünleşik olması yüksek seviyede bir izalasyonu sağlar. Odanın dışındaki alanın tozunu, havasını engeller. Hermetik kapının arkasındaki alanın hijyenini korumak için genelde dirsek teması veya sensör ile açılır. El yolu ile taşınan mikropların bu sayede önüne geçilir. Kullanım alanları gereği sessiz bir yapıda olması gereken hastane kapıları, içerisinde bulundurduğu motor sayesinde hem işlevini en iyi şekilde yerine getirir hemde sessiz bir şekilde çalışır. Otomatik kapılar arasında en çok tercih edilenlerdendir.

Otomatik Hermetik Kapı Fiyatları | Hastane Kapı Fiyatları

Otomatik Hermetik kapı fiyatları Ankara konusunda bilgi almak için lütfen firmamız ile iltişime geçiniz. Vereceğiniz bilgiler doğrultusunda hermetik hastane kapı fiyatı konusunda en kısa zamanda tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Hermetik kapı fiyatları oluşturulurken birden fazla bilgi gerekebilir ne tür bir kapıya ihtiyaç duyduğunuzu detaylı şekilde anlatmanız hermetik kapı fiyatının belirlenmesinde faydalı olacaktır.

Otomatik hastane kapıları en üst seviyede sızdırmazlık sağlar ve ses düzeyini en alt seviyede tutar. Antibaktariyel bir yapıdadır. Otomatik hastane kapısı fiyatları alırken bu hususlara dikkat ediniz.

Otomatik Hermetik Kapı Tamiri Ankara | Hastane Kapısı Tamiri Ankara

 Otomatik hermetik kapı tamiri Ankara içerisinde firmamız Asussan Otomatik Kapı sistemleri tarafından yapılmaktadır. Eğer Otomatik Hastane kapısı tamiri Ankara firması arıyorsanız iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Otomatik Hermetik ve Hastane Kapıları Hermetik ve Hastane Kapıları, Hermetik ve Hastane Kapılar, Hermetik ve Hastane Kapı Fiyatları, Hermetik ve Hastane Kapıları Servis, Hermetik ve Hastane Kapıları Ankara, Hermetik ve Hastane Kapıları İstanbul


Hermetik ve Hastane Kapıları Fiyat, Keşif, Servis için Bizi Arayın:

Genel Özellikler

- Otomatik Hastane Kapıları maksimum sızdırmazlık, minimum ses sağlar
- Herhangi bir vücut veya organ temas etmeden açabilme özelliği
- 5 cm’den uzak mesafeden görmeme özelliği
- Antibaktariyel gövde olma özelliği
- Gözetleme bant özelliği

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?