Otomatik Endüstriyel Kapılar

Endüstriyel Kapılar | Fiyatları | Servis | Ankara | İstanbul

Keşif Destek ve Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın

Yoğun ve hızlı trafik akışının olduğu tesislerde poliüretan dolgulu, çelik ya da alüminyum kaplı, emniyetli, görüş özelliği sunan, ısı ve toz yalıtımı sağlayan, uzun ömürlü, istenilen boyutlarda üretilebilen endüstriyel kapı sistemleri; garaj kapısı, hangar kapısı, fabrika kapısı gibi ihtiyaçları karşılarken endüstriyel pek çok tesis tarafından da oldukça yoğun talep görmektedir.

Otomatik Endüstriyel Kapı Ankara 

Bir çok farklı kapı tipinin olması malzeme ve kullanım alanlarının farklı olmasından kaynaklıdır. Otomatik endüstriyel kapı modelleri ise tam da alanlarına uygun özelliklerde yapılmaktadır. Kapı modelleri üretilirken kullanılacağı alanlar büyük oranda bellidir. Uygun kapıyı önerilen yerlerde kullanmanız çok daha fazla verim almanızı sağlar. Otomatik endüstriyel kapı modellerinin de tavsiye edilen alanlarda kullanılması maksimum seviyede performans alınmasına yol açar. Endüstriyel kapı Ankara firması olarak sizler için en kaliteli hizmet sunmak Asussan Otomatik Kapı olarak görevimizdir. Endüstriyel Seksiyonel Kapı üretimi ve satış sonrası desteklerimizle otomatik endüstriyel kapı sektöründe Ankara'da bir numarayız.

Otomatik endüstriyel kapı modelleri genelde endüstriyel alanda kullanılır. Genel yapısı itibari ile bu alana çok uygundur. Fabrikalarda sıklıkla tercih edilen bir kapı türüdür. Fabrika türü yerler genelde insan ve taşıt trafiğinin yüksek olduğu yerlerdir, dolayısıyla kullanılan kapınında bu durumu göz önünde tutarak üretilmesi gerekir. Otomatik endüstriyel kapı modellerinin fabrikalarda kullanılmasından ötürü bir çok ek özelliğe sahip olması gerekir. Fabrikalarda güvenlik çok önemli bir yer teşkil eder. İnsan trafiğinin ve araç trafiğinin fazlalığını düşünürsek güvenliğin her zaman en üst seviyede olması gerekir.

Otomatik endüstriyel kapı modelleri fabrikalarda ki güvenlik hassasiyetinin önemini bilerek üretilir. Olası tehlike durumlarında önlemlerin uygulanabilmesi için kapıdan sorumlu veya yetkili kişiye bilgilendirmelerin yapılması gereklidir. Otomatik endüstriyel kapılar ısı ve toz yalıtımı sağlamakta çok başarılıdır. Isı ve toz izalasyonunu sağlamasının yanında çok da uzun ömürlüdür. Ürünlerin önerilen kullanma şartları dışında kullanıldığında ömürlerinin biraz daha kısaldığını kimi zaman hayatımızda da gözlemleriz. Endüstriyel kapılarda belirli kullanma ve bakım kuralları olan kapılardır. Önerilen kullanma koşullarına uygun şekilde kullanılırsa gayet uzun ömürlü olacaktır.

Otomatik endüstriyel kapılar kullanıldıkları yer itibari ile genelde büyük ebatlarda üretilmektedir. İstenilen ebatlarda üretilir. Kullanım alanları sadece fabrikalar ile sınırlı değildir. Garaj kapıları, hangar kapıları vb büyük yapılarda da otomatik endüstriyel kapı tercih edilir. Ayrıca bu kapıların görüş özelliği sağlaması sayesinde firmalar kullanım konusunda hiç tereddüt etmezler.

Üretim yapılan alanlara yetkisiz personellerin girmesinide yine otomatik endüstriyel kapılar engellemektedir. Yani sadece bina giriş çıkışlarına değil belirli üretim alanlarınıda birbirinden ayırmak için endüstriyel kapılar kullanılabilir. Isı ve toz sızdırmazlığı sayesinde departmanlar arası herhangi bir soruna yol açmamaktadır. Poliüretan dolgulu çelik veya alüminyum kaplı olması emniyetini bir kat daha arttırmaktadır. Otomatik endüstriyel kapılar garajlarında vazgeçilmezleri arasındadır. Garaj giriş çıkışlarının güvenliğini büyük ölçüde sağlar. Hangar, büyük depo gibi yerlerinde endüstriyel kapı tercih ettikleri görülür. Uygulanacak alana göre üretilmesi herhangi bir ebat problemine mahal vermeden sonuç alınmasına neden olur.

 

Otomatik Endüstriyel Kapı Fiyatları

 

Ankara Otomatik endüstriyel kapı fiyatları firmaların net olarak varsayım üzerinden verebileceği fiyatlara bağlı değildir. İhtiyaç duyulan özelliklerdeki bir endüstriyel kapının fiyatının belirlenebilmesi için bir çok farklı değişkenin bilinip fiyatlandırmanın ona göre yapılması gerekir. Otomatik endüstriyel kapı fiyatları Ankara içerisinde profesyonel bir ekip tarafından düzenlenmelidir. Alanında profesyonel ekibimiz sizin için en uygun endüstriyel kapı fiyatını size iletebilmek için hassasiyetle çalışır.

Otomatik endüstriyel kapı fiyatları hakkında daha fazla bilgi için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz. İletişim esnasında çok daha sağlıklı bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. Uzman ekibimiz keşif ve destek konusunda size yardımcı olacaktır. Otomatik endüstriyel kapı fiyatı, kapının uygulanacağı yere göre özel olarak belirlenebilir. Belirlenecek alanın ebatları fiyatlamada çok önemli bir yer tutar. İstenilen ebatta üretilebilen endüstriyel kapılar ebatlarına görede fiyatlandırılabilir. Ayrıca kapı için istenilecek ek özelliklerde fiyat aralığını değiştirebilecek etkenlerdir.

Otomatik Endüstriyel Seksiyonel Kapı Tamiri Ankara

Otomatik olan yani motorlu olan tüm kapı modellerinde kapı motorunun arıza yapması ihtimaller dahilindedir. Bu nedenle hizmet olarak Otomatik endüstriyel kapı tamiri Ankara içerisinde ihtiyaç duyulan hizmetlerdendir.

Ankara Endüstriyel kapı tamiri hizmetleri veren firmalar arasında Asussan Otomatik Kapı Sistemleri, profesyonel ekipmanlar ve uzman personel desteği ile bu işlerin bir numarası olarak sizlere bir telefon uzaktadır.

Otomatik Endüstriyel Kapı Sistemleri Ankara Endüstriyel Kapılar, Endüstriyel Kapı, Endüstriyel Kapılar Fiyatları, Endüstriyel Kapılar Servis, Endüstriyel Kapılar Ankara, Endüstriyel Kapılar İstanbul


Endüstriyel Kapılar Fiyat, Keşif, Servis için Bizi Arayın:

Genel Özellikler

- Lastik tampon
- Yay kırılma emn iyet sistemi
- Yay setinin tek yaydan oluşması
- Raya geçme yan sızdırmazlık contası (siyah)
- Alüminyum alt sızdırmazlık conta profili (siyah)
- Üst sızdırmazlık contası (siyah)
- Alt sızdırmazlık contası (siyah)
- Karton ambalaj (paneller İçin)
- Yatay ray askısı parça+düz parça
- Ama kanallı - boş boru mil
- Kapı kulpu
- Kama kanalsız - boş boru mil
- Ce Standartlarına uygunluk
- 1,5 Mm 2" Boyalı yan kapama, menteşe, ray ve yatay ray bağlantıları
- 1,5 Mm 2" Galvanizli yan kapama, menteşe, ray ve yatay ray bağlantıları
- Alüminyum üst sızdırmazlık conta profili (siyah)
- Parmak sıkıştırmayı önleyen plastik teker muhafazası
- ** Yüksekliği 2490 mm’ye kadar olan kapıların genişlikleri 3375 mm’den küçük olanları tek yaylıdır.
- Bu ölçülerin dışındaki kapıların yay setleri tek yaydan oluşur.

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?